O nas

Profesjonalizm i bogate doświadczenie zawodowe naszego zespołu, które posiadamy pozwala nam osiągać przewagę konkurencyjną. 

Lider w swojej branży.

Firma handlowa ,,EXIMICON’’ zajmuje się exportem Polskich wyrobów cukierniczych do Federacji Rosyjskiej i krajów WNP. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, przywiązując szczególną wagę do ich satysfakcji ze współpracy z nami.

Współpracując z wieloma producentami oferujemy partnerom szeroką gamę wyrobów cukierniczych. Wieloletnie doświadczenie w handlu produkcji słodyczy pozwala nam dostarczać wyroby cukiernicze wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Door to Door

Dla ułatwienia współpracy z nami polecamy usługę „DOOR TO DOOR ” w skrócie oznacza to, że zamówiony towar dostarczamy począwszy od skompletowania zamówienia, organizację transportu, obsługę celną w Polsce i Rosji. Podstawą naszej polityki cenowej jest minimalizacja strat związanych z logistyką. Zamówione wyroby nie zalegają u nas w magazynie. Towar jest bezpośrednio odbierany z magazynu producenta.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Terminowość

Fachowe doradztwo

Atrakcyjne ceny

Najwyższa jakość towarów

Elastyczna oferta

Kompleksowa obsługa